24/7 Hotline (w sprawach serwisu): +48 660 702 702 / Biuro:+48 58 55 33 611biuro@giatech.pl
Kontakt

Aktualności

Lokalna Rada Bezpieczeństwa 2024

26 Kwiecień 2024

Lokalna Rada Bezpieczeństwa 2024

W ostatnich dniach gościliśmy na dwóch wydarzeniach, które mają niebagatelne znaczenie dla utrwalenia zasad bezpieczeństwa przy wykonywanej przez nas pracy. Mowa o corocznych spotkaniach wykonawców Shell pod nazwą Lokalna Rada Bezpieczeństwa.

Zarówno wydarzenie zorganizowane przez CBRE, jak i to przeprowadzone przez ZBM wraz RSK zapewniło bardzo dużo merytorycznych informacji i ważnych danych na temat zdarzeń niebezpiecznych i wypadków.

Na spotkaniu W Wildze mogliśmy posłuchać ciekawych wykładów na temat porażeń elektrycznych i ochrony przed nimi oraz detekcji gazów.

W Szewcach natomiast wzięliśmy udział w warsztatach identyfikacji zagrożeń podczas realizacji projektów oraz w szkoleniu dotyczącym przeprowadzania konstruktywnego dialogu z pracownikami na temat ewentualnych nieprawidłowości.

Dla GIA Polska miniony, 2023 rok był kolejnym, w którym udało się osiągnąć tzw. „Goal Zero”. To nasz wspólny sukces, ale największe zasługi oczywiście mają osoby bezpośrednio pracujące na stacjach. Gratulujemy!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms