24/7 Hotline (w sprawach serwisu): +48 660 702 702 / Biuro:+48 58 55 33 611biuro@giatech.pl
Kontakt

Aktualności

Wizyta GIA Polska w szkockiej fabryce Dover Fueling Solutions

07 Listopad 2023

Wizyta GIA Polska w szkockiej fabryce Dover Fueling Solutions

W październiku część naszego zespołu miała okazję poznać bliżej produkcję i najnowsze ulepszenia w fabryce DFS. Nasza wizyta skupiła się na prezentacji kluczowym klientom procesu produkcji, urządzeń DFS i nowoczesnych technologii tankowania, takich jak ładowarki Wayne Power UX 180 oraz dystrybutor wodoruDFS Hydrogen.

Wydarzenie było podzielone na zajmującą, bardzo merytoryczną część wykładową oraz zwiedzanie zakładu produkcyjnego, gdzie mogliśmy zobaczyć proces produkcji na własne oczy. Poza interesującymi panelami dyskusyjnymi miłym akcentem było spotkanie z polskimi pracownikami DFS Dundee, co jeszcze bardziej umocniło naszą współpracę. 

Dziękujemy za zaproszenie! Jesteśmy pełni podziwu dla postępu innowacji i wobec zaangażowania, jakie można zobaczyć w fabryce Dover Fueling Solutions. Do zobaczenia następnym razem! 

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms